drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady szklane, zabudowy szklane, druk na szkle, laminowanie szkła, panele szklane, lacobel, lustra, oprawa obrazów

Nasza firma powstała w 1992 roku w Krakowie. Zajmujemy się produkcją i montażem elementów wyposażenia wnętrz ze szkła i metalu.
W naszej bogatej ofercie znaleźć można takie produkty jak kabiny prysznicowe, drzwi szklane, balustrady szklane, daszki szklane, lustra, szkło lacobel, panele szklane, dekoracyjne wydruki na szkle i innych materiałach, szkło laminowane, wszelkiego rodzaju zabudowy szklane oraz wiele innych wyrobów w których elementem dominującym jest szkło i metal. Usługi wykonujemy na indywidualne zamówienia uwzględniając potrzeby każdego klienta.

Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu możemy zaoferować profesjonalne doradztwo, fachowy pomiar i sprawny montaż. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment  szkła, luster  i okuć wiodących producentów. Do montażu używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości.  Realizujemy zamówienia zarówno dla firm i instytucji  jak i dla klientów indywidualnych głównie z Krakowa i okolic. Nasza wieloletnia współpraca z architektami, projektantami i artystami nieustannie owocuje powstawaniem oryginalnych, a zarazem praktycznych wnętrz.

W roku bieżącym, dzięki wsparciu ze środków unijnych mogliśmy wzbogacić naszą ofertę o innowacyjny wysokojakościowy druk cyfrowy na każdym materiale oraz laminowanie szkła.

 


                     

Rozwój Firmy AE Koremba Szkło – Metal – Drewno
poprzez wprowadzenie nowych innowacyjnych usług
 
Projekt współfinansowany przez
Unię Europejską w ramach
Małopolskiego Regionalnego Programu
Operacyjnego na lata 2007-2013
 
„Fundusze Europejskie dla Małopolski”

tel. kom. 790 418 494
Anna Kaznowska
anna@szklanepanele.pl

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463