oferta:
lacobel / matelac
LACOBEL

Szkło Lacobel to szeroki wachlarz szkła lakierowanego pokrytego od spodniej strony wysokiej jakości lakierem dzięki czemu szkło staje się nieprzezierne, a strona frontowa szkła pozostaje szklista. Szkło Lacobel znajduje szerokie zastosowanie we wnętrzach jako szkło dekoracyjne. Nie nadaje się do stosowania na zewnątrz budynków. Szkło Lacobel występuje wyłącznie w grubości 4mm. Nie można go hartować ani giąć. Nie powinno się go stosować w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Szkło Lacobel możemy poddać procesowi piaskowania zarówno od strony szklistej jak i od strony lakierowanej. Lacobel z powodzeniem nadaje się do podświetlenia.

Jeżeli parametry szkła Lacobel okażą się niewystarczające w zakresie kolorystyki i odporności na temperaturę oraz czynniki mechanicznego uszkodzenia, możemy zaproponować - na zamówienie - szkło lakierowane na dowolny kolor z palety RAL.

Szkło takie oferujemy w dowolnej grubości, róznież hartowane, dekorowane dowolnym kolorem, grafiką czy wzorem.

 

MATELAC

Matelac podobnie jak Lacobel jest szkłem lakierowanym, ale posiada jednostronne matowe wykończenie. Dostępne jest wyłącznie w grubości 4mm. Lakierowane szkło satynowe Matelac występuje w 12 różnych odcieniach kolorystycznych. Paleta oferuje również barwy metaliczne, złote i srebrne. W tej grupie wyrobów dodatkowo występują 3 rodzaje luster satynowanych. Matelac podlega wszystkim rodzajom obróbki, bez hartowania i gięcia.
 

Jeżeli parametry szkła Matelac nie spełnią Państwa oczekiwań, możemy zaproponować na zamówienie szkło matowe w dowolnej grubości, dowolnym kolorze palety RAL, również w wersji hartowanej. Mamy też możliwość drukowania na szkle matowym różnorodnych motywów czy grafik, po obu jego stronach.

 

                                                 
                                                                                                                                                
                 

Istnieje możliwość podklejenia tylnej części szkła samoprzylepną folią ochronną. W razie rozbicia tafli taśma zabezpiecza odłamki szkła przed rozpryśnięciem się.

 

KOLORYSTYKA SZKŁA LACOBEL I MATELAC

 

 

Zastosowanie szkła Lacobel i Matelac:

  panele ścienne i dekory (okładziny ścian w kuchni i łazience), drzwi do szaf

  drzwiczki szklane, meble

 

Do montażu Lacobelu na ścianach używamy wyłącznie specjalistycznych klejów światowych marek: Ottochemie,  CLR i Dow Corning

 

                                                                                   INSTRUKCJA MONTAŻU SZKŁA LACOBEL

                                                            SYSTEM MONTAŻOWY DO SZKŁA LACOBEL

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

DRUK     GRAFIKI     WZORY     LAMINOWANIE    

Do góry

Manager ds sprzedaży
Anna Kaznowska

tel. kom. 790 418 494
anna@szklanepanele.pl

 

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463