oferta:
podłogi i schody szklane

Podłogi  i stopnie szklane zbudowane są wyłącznie z wielowarstwowego szkła bezpiecznego. Struktura takiej podłogi szklanej uzależniona jest przede wszystkim wielkości tafli i sposobu podparcia.


Podłoga składa się najczęściej z dwóch lub trzech zlaminowanych ze sobą warstw szkła. Zazwyczaj wszystkie warstwy szkła są hartowane. Czasami środkowa może być niehartowana. Do laminowania stosujemy folie EVA lub RCN, które mogą być bezbarwne, satynowe lub mleczne. Podłoga szklana może być pokryta warstwą antypoślizgową wykonaną metodą sitodruku.

PRZYKŁADY SZKŁA Z WARSTWĄ ANTYPOSLIZGOWĄ

       

 

PODŁOGI I STOPNIE SZKLANE Z WYDRUKAMI

 

Oferujemy podłogi i stopnie szklane ze szkła hartowanego laminowanego z nadrukami graficznymi. Poza drukiem bezpośrednio na szkle istnieje możliwość układania między szybami  folii z motywami graficznymi lub innych materiałów dekoracyjnych. Więcej informacji na temat naszej technologii druku i laminacji znajdą Państwo w zakładkach DRUK i LAMINOWANIE, a dostęp do bazy motywów graficznych do druku w zakładkach GRAFIKI  i  WZORY

SZKŁO

Stosujemy grubości szkła od 17,6 mm – 33,2 mm

- szkło float
- szkło optiwhite (szkło odbarwione - białe)
- szkło barwione w masie (grafit, brąz, zieleń)
- szkło ornamentowe
- szkło laminowane z folią EVA  bezbarwną, matową, satynową, mleczną lub RCN bezbarwną
- szkło z warstwą antypoślizgową

MONTAŻ

Przygotowaną podłogę szklaną osadza się na elastycznej uszczelce, która nie traci swojej elastyczności wraz z upływem czasu, na uprzednio przygotowanej konstrukcji. Konstrukcje wykonujemy ze stali nierdzewnej lub stalowe lakierowane, ocynkowane. Można również zastosować konstrukcje drewniane.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

REALIZACJE PODŁOGI I SCHODY     laminowanie     

druk     wzory    grafiki   

 

 

 

Do góry

Manager ds sprzedaży
Anna Kaznowska

tel. kom. 790 418 494
anna@szklanepanele.pl

 

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463